מחפשים אטרקציות בדרום לילדים בשבת? קבלו כמה אופציות מהנות

אטרקציות בדרום לילדים

שוב הגיע סוף השבוע ואתם מוצאים את עצמכם אובדי עצות מול הילדים, שמבקשים לצאת לטייל- ואתם חסרי רעיונות. במידה ואתם משפחה דרומית שאוהבת לעשות פעילויות משותפות ביחד בשבתות, מומלץ לחשוב מראש על כמה אטרקציות מהנות לכל בני המשפחה, בכדי לבחור את המתאימה ביותר מבניהן לבילוי משותף וכיפי במיוחד עם הילדים. בחירה בחוויה מעשירה וייחודית כמו טיסה בשמי הארץ בכדור פורח, למשל, יכולה להפוך את השבת שלכם מסוף שבוע רגיל לחלוטין- לשבת שתיחקק בזיכרון, שאף אחד לא ישכח.

גרים בדרום? יש הרבה מה לעשות בשבת באזור שלכם

אם אתם מתגוררים באחת מהערים שבדרום הארץ ומחפשים מה לעשות בשבת הקרובה, יש כמה אופציות מהנות שעשויות להתאים עבורכם- בתלות בהרכב המשפחתי, הזמן הפנוי וכמובן התקציב, שאותו אתם מעוניינים להקדיש לכך.

  1. טיולים בחיק הטבע – כולל עריכת פיקניק

זוהי האפשרות הפופולרית ביותר אצל הישראלים, וגם הפשוטה ביותר לתפעול. פשוט שמים בתיק גדול כיבוד מסוגים שונים- כן, אפשר גם ממתקים- ויוצאים לטייל בשטח, ונהנים הן מהחברה אחד של השני, והן מארוחה טעימה בחיק הטבע. שמורות הטבע הדרומיות יעניקו למשפחה שלכם חוויה כיפית במיוחד, ואם תחליטו לשבת ולסעוד ביחד בפיקניק נחמד- מובטחות לכם שעות של הנאה גדולה.

  1. פסטיבלים לכל המשפחה

בדקו במדריכי התרבות של הדרום לגבי פסטיבלים המתקיימים באזור, אשר לרוב מושכים אליהם משפחות מכל הארץ. התכנים בפסטיבלים הללו מתאימים בדרך כלל לכל הגילאים- כמו למשל פסטיבל "דרום אדום", המתמקד בביקור במקומות בהם פורחות הכלניות, בשילוב עם הופעות של אומנים רבים בכמה מתחמים באזור הדרום. חשוב לברר את תכני הפסטיבל ביום הספציפי שבו אתם מגיעים, ולבדוק את התאמתם למשפחה שלכם ולגילאי הילדים.

  1. אטרקציה ייחודית – טיסה בכדור פורח לכל המשפחה

אם ילדיכם בוגרים יחסית- מעל גיל חמש, ואין ביניכם תינוקות או נשים בהיריון – תוכלו לכנס את כל המשפחה לטיסה בשמי הארץ, בתוך כדור פורח. כך תזכו לנקודת השקפה ייחודית על מרבדי הכלניות מלמעלה, והנאה מהנוף המדהים של הנגב במשך שעה לערך. מדובר בחוויה מרגשת מאוד אך גם לא ארוכה מדי, וכך לא תצטרכו לפנות עבורה את השבת כולה, ויישאר לכם די זמן גם לפעילויות אחרות מהנות שתוכלו להשתתף בהן ביחד.