תזונה בריאה בגני הילדים

קייטרינג התעשינים

ילדים מבלים בגן שעות מרובות. במהלך שעות אלו חשוב לוודא כי הם מקבלים ארוחות מזינות ואיכותיות. הקפדה על נושא זה מהותית ביותר, ויש לתת עליה את הדעת כבר בגילאים צעירים. מזון הינו פקטור מרכזי ובעל השפעה גדולה על יכולת הגדילה, ההתפתחות, הבריאות הפיזית והנפשית, רמת הריכוז ומצב הרוח. בעת שהילדים בבית יש להורים יכולת שליטה על המזון אותו אוכלים הילדים. אנו בקייטרינג התעשיינים מתחייבים כי גם המזון המוגש לילדכם בגן הינו מזון איכותי, טרי, בריא, ומותאם לצרכי הגן.

קייטרינג לילדים

מזון בריא וטעים

מזון המוגש לילדים צריך גם להיות בריא וגם מותאם לטעמים האהובים על ילדים. בכל תפריט אותו אנו יוצרים בחברת מאסטר מיט, אנו משלבים ארוחות מגוונות – הן ברכיבים התזונתיים שהן כוללות והן בטעם, בצבע ובמרקם. אנו מגישים מזון טעים ומאוזן מבחינה תזונתית ודואגים לשלב במסגרת כל ארוחה מנות הכוללות מזונות להגברת הספיגה של ויטמינים ומינראליים, מנות הכוללות סיבים תזונתיים, ומזונות בעלות כמות מופחתת של נתרן וסוכר. הכנת כלל המנות מתבצעת מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, חומרי גלם טריים, המספקים את כלל הצרכים התזונתיים בהתאם להנחיות משרד החינוך ותוך עמידה בתקני איכות המחמירים ביותר.

סלטים

התאמה לצרכי הגן

פרמטר חשוב בקייטרינג עבור ילדים הוא התאמת התפריט לצרכי כל גן וגן באופן ספציפי. במסגרת התהליך שאנו עורכים, נערך מיפוי צרכים של הגן, הכולל דרישות מיוחדות, מספר המנות, העדפות וכדומה. את התפריט אנו יוצרים תוך התאמה מקסימאלית לצרכי כל גן. את המנות אנו מגישים בהתאם לצרכי הגן – בכלים מרכזיים או במגשים אישיים.

ילדה אוכלת

תפריט מגוון

רוב האנשים מעדיפים כי התפריט שלהם יכלול מזון מגוון,  כל שכן ילדים בגן. תפריט מגוון מונע מהילדים תחושת שעמום מהאוכל, ומאפשר להם ליהנות בכל פעם ממנות חדשות וטעימות. התפריט שלנו כולל מנת חלבון, מנה הכוללת פחמימות, וירקות. בין המנות שאנו מגישים: עוף בתנור, שניצל העשוי חזה עוף, קציצות עוף או בקר, ירקות מבושלים – שעועית ירוקה, גזר, קישוא, חצילים, אורז, קוסקוס, פתיתים, מרקים, סלטים טריים ופירות.

קייטרינג באירועים

ליווי קולינארי לכל אורך הדרך

אנו במאסטר מיט מספקים ללקוחותינו ליווי מתחילת הדרך ולכל אורכה. את התפריטים אנו יוצרים בסיוע של אנשי המקצוע המובילים בתחומם, מומחים בתחום הזנת ילדים.