אווירה ותחושה במרחב עם הדפסת תמונה על קנבס

אם תמונה שווה אלף מילים, אז תמונה מודפסת, שאפשר לחוש ולמשש, שווה אלפי מילים נוספות, והדפסת תמונה על קנבס, כמו שאומרים – לכך כבר אין לי מילים. הקנבס מחייה את התמונה, עם הדפסה באיכות יוצאת דופן עם צבעים עמידים וחזקים, שמפגישים אתכם עם מוצר שמשנה את האווירה בחדר באופן מיידי וחסר תקדים.

לא עוד רהיט, לא עוד אביזר, הבחירה בתמונה מודפסת על קנבס היא אמירה אישית יותר. יש משהו בתמונות וצילומים שמפגיש אותנו עם מקומות פנימיים יותר מאובייקטים אחרים. לא משנה כמה יפה המנורה שבחרתם למשרד, או הספה שבחרתם לסלון בבית – התמונות שתליתם על הקירות שלכם ישקפו הרבה יותר את האווירה שאתם מחפשים לייצר, האווירה שלכם.

האם אפשר להדפיס כל תמונה על קנבס?

במאה אחוז, כיום טכנולוגית ההדפסה המתקדמת על קנבס מאפשרת גישה לכל הצבעים ובכל רמת המורכבות של תמונות איכות. הטכנולוגיה הנ"ל זמינה במקומות ספציפיים, ומאפשרת לכם לבחור כל תמונה שתרצו, בכל איכות ועומק, ולהביא אותה לכדי דפוס באיכות הגבוהה ביותר על קנבס איכותי.

הצבעים עמידים וחיים, והדפס תמונת הקנבס שלכם ישרת אתכם לשנים ארוכות עם צבעים שיודעים לאחוז טכנולוגית בבד הקנבס ולמור על חיוניות הרבה אחרי שהדפסות אחרות כבר דהו ואיבדו מחיוניותם. כל תמונה שתבחרו, מאירוע משפחתי, פרופיל שצילמתם, אהוב או אהובה, נוף מהטיול הגדול – כל תמונה יכולה לקבל הדפסה על קנבס ולהתעורר לחיים על הקיר.

איך עובד התהליך?

הטכנולוגיה שוב עומדת לשירותינו, לא רק באיכות הגבוהה של הדפסת תמונה על קנבס, אלא גם בנוחות שבהזמנה ובכל התהליך. כיום ניתן לבחור את התמונה הרצויה כבר על המחשב הביתי או הסלולארי החכם שלכם, ולשלוח אותה ישירות למערכת ההדפסה.

בצורה זו ניתן לבצע את כל תהליך הרכישה בצורה מקוונת, מהבית או המשרד, ואפילו מהתור בחנות או בעת הנסיעה ברכבת. כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור, לסמן, לשלוח ולהסדיר תשלום, ולקבל אישור כי הזיכרון שלכם בדרך להיות מודפס כתמונה על קנבס, ובדרך אליכם.