אסקייפ רום לילדים קטנים

לילדים של היום יש המון אטרקציות להגיע אליהן. אחת האטרקציות המובילות כיום בישראל גם מבחינת האטרקציות לילדים קטנים, היא המשחק אסקייפ רום. קשה מאוד היה שלא לשמוע בשנים האחרונות על חדרי הבריחה, שהפכו ללא פחות מתופעת ענק בישראל. אנחנו אחת המדינות המובילות ביותר בכל הקשור לחדרי הבריחה. זה מתבטא בראש ובראשונה במספר העצום של חדרי הבריחה בישראל – 200.זה הרבה מאוד ביחס למדינה קטנה עם מעט תושבים כמו מדינת ישראל. אנחנו נחשבים למדינה מובילה בתחום חדרי הבריחה גם בגלל הסוגים השונים של חדרי הבריחה שנמצאים אצלנו במדינה, וביניהם גם אסקייפ רום לילדים.

הייתם כבר באסקייפ רום עם הילדים?

רבים מההורי בישראל כבר הגיעו להתנסות בחדר בריחה עם הילדים שלהם. אבל, אם עדיין לא הגעתם להתנסות במשחק שמשגע את ישראל – הגיע הזמן שתשמעו על מה מדובר. אסקייפ רום לילדים, כמו כל חדר בריחה, הוא משחק שבו קבוצת משתתפים קטנה של 2- עד 6 אנשים, נכנסת לחדר. המטרה של חברי הקבוצה היא למצוא את הדרך לצאת מהחדר במהירות האפשרית(הקצבת הזמן היא ל-60 דקות). כדי לצאת מהחדר צריכים חברי הקבוצה לפתור חידות ולגלות רמזים שנראים כמו תפאורה רגילה בחדר. גולת הכותרת של חדרי הבריחה, ובמיוחד של חדרי הבריחה לילדים – היא סיפור הרקע של חדר הבריחה, שסביבו מעוצבת התפאורה, ונבנות החידות והרמזים ליציאה מהחדר.

סיפור רקע המתאים לילדים

אסקייפ רום לילדים כמו כל חדר בריחה, יהיה בעל סיפור רקע. זה חשוב מאוד כאשר מדובר על ילדים, כי זה מכניס אותם לאווירת סיור בצורה מצוינת והופך את כל החוויה למעניינת במיוחד בעבורם. כאשר מדובר על חדר בריחה לילדים, סיפור הרקע הוא סיפור שלקוח מעולם הילדים. זאת כדי לאפשר להם להתחבר אליו בצורה הטובה ביותר.

למה זה מתאים לילדים?

אסקייפ רום לילדים זה לא סתם משחק שילדים אוהבים. מדובר על משחק שהוא כמעט מובנה בעבור ילדים. סיפור הרקע הוא דבר שמדבר לרוח היותר ילדותית שלנו. גם עניין פתירת החידות מדבר אל ילדים, כי הוא דורש מחשבה יצירתית כמו שלהם.